Karşıyaka Kupon Yatırır

Karşıyakamız 79 – Beşiktaş 71

Her zaman söyledik Arena’da Karşıyaka zor kaybeder. Rakip Ufuk Sarıca hocamız olsa bile.

17 – 16

33 – 33

60 51

Periodlar bu şekilde.

Mücadeleye Pınar Karşıyaka, Egemen Güven’in basketiyle başladı. Beşiktaş Sompo Japan rakibine Clark ve Strawberry’nin basketleriyle yanıt verdi ve ikinci dakikayı 2-5 önde geçti. İki takımında dış atışlardan sayı bulduğu bu bölümde ev sahibi ekipte DJ Kennedy, konuk ekipte Jon Diebler etkili oldu. İlk çeyreği Karşıyaka 17-16 önde tamamladı.

İkinci çeyrek 18-18 eşitlikle başladı.  Jones ve Kennedy’nin üst üste basketleriyle öne geçen Pınar Karşıyaka, 14. dakikada skoru 25-20’ye taşıdı ve Beşiktaş koçu Ufuk Sarıca mola aldı.  Moladan Jones’un basketfaul’den bulduğu sayılarla dönen Karşıyaka, farkı 8 sayıya çıkardı.(28-20) Tam saha baskıyla savunma yapmaya başlayan Beşiktaş Sompo Japan, devrenin sonunda 33-33 eşitliği sağladı ve soyunma odasına bu sonuçla gidildi.

Üçüncü çeyreğe Banic ve Allen’ın müthiş hücum performansıyla başlayan Pınar Karşıyaka, 3 dakikalık sürede 11-0’lık bir seri yakaladı ve skoru 44-33’e taşıdı.  Rakibine Calrk, Diebler ve Boatright’tan bulduğu sayılarla 8-0’lık seriyle karşılık veren Beşiktaş Sompo Japan, farkı 3 sayıya indirdi.(44-41)  Pınar Karşıyaka’nın hücumda aksadığı bu bölümde Boatright’le skor üretmeye devam eden konuk ekip, 27. dakikada farkı 1 sayıya kadar indirdi.(50-49) Çeyreğin sonunda çok iyi hücum eden ev sahibi ekip farkı yeniden açtı ve son çeyreğe  60-51 önde girdi.

Son çeyreğe iki takımda pota altında karşılıklı basketlerle başlarken, Pınar Karşıyaka son 7 dakikaya 65-55 önde girdi. Earl Clark’la hücumda etkili olan Beşiktaş, Kyle Weems’in de devreye  gimesiyle birlikte bitime 4 dakika kala farkı 4 sayıya kadar indirdi.(70-66) Pınar Karşıyaka çabuk toparlandı ve Jones’un basketleriyle farkı 8 sayıya kadar çıkardı.(75-67) Ufuk Sarıca’nın molasının ardından rakibinin farkı kapatmasına izin vermeyen Pınar Karşıyaka mücadeleden 79-71 galip ayrılmayı başardı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

sikis izle seksi hikayeler yaşanmış sex hikayeleri sex porno izle paply.org