Karşıyaka’da zorunlu değişim

Karşıyaka’da cezalı oyuncular Cenk ve Anıl’ın takıma dönmesi nedeniyle Yeni Ordu deplasmanında kadroda rotasyon yapılacak

TFF 3. Lig 2. Grup’ta pazar günü deplasmanda şampiyonluk adaylarından Yeni Orduspor ile karşılaşacak olan Karşıyaka’da kritik deplasmanının hazırlıkları devam ediyor. Yeşilkırmızılı takımda cezalı oyuncuların takıma dönmesi ve Çatalcaspor önünde beklenen performansı sergilemeyen bazı isimlerin yedek kalması bekleniyor. Teknik heyetin, Karadeniz deplasmanında sahaya süreceği ilk 11’de değişiklik yapmayı planladığı öğrenildi. İzmir ekibinde kart cezaları sona eren Cenk Özbey ve Anıl Çıracı zorlu deplasmanda görev yapabilecek.

Savunma hattında Cenk Özbey’in takıma geri dönmesinin ardından Çatalcaspor önünde stoperde oynayan Fatih Öztekin’in yeniden orta sahaya çekilmesi bekleniyor.

Anıl Çıracı’nın yokluğunda sağ bekte görev yapan Mehmet Değirmeci’nin göstermiş olduğu performans sonrası teknik heyetin o mevki için henüz karar vermediği bildirildi. Çatalcaspor önünde hücum hattında beklenen başarıyı gösteremeyen Harun Atalay ve Battal Demirbilek’in hafta içinde göstereceği performans ile Karadeniz ekibi önünde yedek kalıp kalmayacakları belirlenecek.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.