Özhan Çıvgın: Genç Oyuncularımızın Katkısı Bizi Mutlu Ediyor

Pınar Karşıyaka koçu Özhan Çıvgın ligde oynayacakları Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Çıvgın yaptığı açıklamada, FIBA Avrupa Kupası’nda salı günü oynanan Donar-Spirou Basket maçıyla gruptan çıkmayı garantilediklerini hatırlatarak, grubu dünkü İstanbul Büyükşehir Belediyespor galibiyetiyle tamamladıklarını söyledi.

Özellikle müsabakanın ikinci yarısında kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Çıvgın şöyle konuştu:

“Sakat oyuncularımız var. Her şeye rağmen bizi desteklemeye gelen taraftarlarımıza güzel bir maç izlettirmek istedik. Genç oyuncularımız iyi katkı verdi, bizim için en mutlu tarafı bu oldu. Önümüzde iki günümüz var. Eksiklerimizi toparlayıp, Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol maçına tam kadro çıkıp müsabakayı kazanmak istiyoruz.”

Çıvgın, sakatlıkları bulunan Erdi Gülaslan, Egemen Güven ve Görkem Doğan’ın Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol maçında oynamalarının zor olduğunu, Deividas Gailius’un durumunu değerlendireceklerini, kasığından sakatlığı bulunan Tayfun Erülkü’nün de özveriyle elinden geleni yaptığını sözlerine ekledi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde Pınar Karşıyaka ve Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol arasındaki karşılaşma, 24 Kasım Cumartesi günü saat 17.30’da Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanacak.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.