YARI YARIYA


Alınan karar doğrultusunda 8 Kasım 2015’te yapacağımız Göztepe maçı yarı yarıya olacaktır. Karar doğrultusunda Atatürk Stadı Kapalı Tribün TARAFTARIMIZA, Açık Tribün Göztepe Seyircisine ayrılmıştır.

Not : Evet Tribün paylaşımı söz konusudur.
Ancak yarı yarıya diyoruz ancak şöyle bir durum söz konusu. Maça  öncesinde Göztepe Seyircisine ne kadar bilet ayrılacağı kulübümüz tarafından belirlenecektir.


Kulübümüzün yaptığı açıklama;
FUTBOL | GÖZTEPE MAÇI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
08.11.2015 tarihinde oynanacak olan Karşıyaka – Göztepe karşılaşması ile ilgili olarak iki kulüp yetkilileri bir araya gelmişler ve yetkili resmi kurumların onaylaması kaydı ile aşağıdaki prensip kararlarını almışlardır:

1. Kulüpler, yerel ve ulusal bazda geniş destek gören fair-play sürecinin kesintisiz olarak ve geliştirilerek sürdürülebilmes

i için gereken özen ve özveriyi göstereceklerdir.
2. Maçın oynanma saatinin aynı gün saat 13:30’a alınması için Türkiye Futbol Federasyonu’na gerekli müracaat yapılacaktır. Bu konuda yayın hakkı sahibi olan TRT’nin de anlayış göstereceğini ümit ediyoruz.

3. Tribün paylaşımında açık tribünün rakip takıma, kapalı tribünün ise ev sahibi takıma verilmesi uygun bulunmuştur. Bu şekilde , gerek ilk maç ve gerekse ikinci yarıda Göztepe’nin ev sahipliği yapacağı maçta, her iki takımdan da mümkün olduğunca fazla taraftarın maçı izleyebilmesi amaçlanmıştır. Ancak bu konuda İl Güvenlik Kurulu’nun nihai kararları esas olacaktır.

4. Rakip takım tribün bilet fiyatı 20.-TL olarak belirlenmiştir.

5. KSK ‘nın ev sahibi olduğu ilk maç için alınan bu kararlar ve bilet fiyatları, ikinci yarıda Göztepe’nin ev sahibi olacağı maçta da KSK için aynen uygulanacaktır.

Saygıyla duyurulur..

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ

You may also like...

1 Response

  1. kmlkml1912 dedi ki:

    bizim için çok iyi olmuş zaten iki tribünü doldurmamız mümkün değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.